liście ozdoby liście ozdoby
Jesteśmy z Państwem od 1992 roku.

Gabinet z tradycjami.

Zespół Gabinetu URODA od 1992r oferuje Państwu obszerną i systematycznie weryfikowaną gamę usług. Jesteśmy firmą z tradycjami. Istniejemy i rozwijamy się dzięki naszym stałym klientom; ich obiektywnej, często surowej ocenie, ale i zaufaniu, którym nas obdarzają. W miarę upływu lat rośnie świadomość nasza i Państwa w zakresie szeroko pojętej ochrony zdrowia i holistycznego podejścia do człowieka.

W pełni rozumiejąc oczekiwania naszych klientów, wiele zabiegów wykonujemy w oparciu o preparaty w 100 procentach naturalne pozbawione syntetycznych konserwantów, parabenów i perfum.

Nie ustajemy też w pogłębianiu wiedzy ogólnej dotyczącej higieny życia i profilaktyki zdrowia człowieka; zarówno w aspekcie ruchu fizycznego, żywienia, pielęgnacji zewnętrznej całego ciała jak i na wielu innych płaszczyznach. Rozumiemy, że często to właśnie skóra daje pierwsze sygnały o zaistnieniu problemu wewnątrz naszego ciała.
Tradycyjna kosmetyka twarzy i ciała, pielęgnacja dłoni i stóp, zabiegi podologiczne, zabiegi upiększające, a wśród nich trwały makijaż, a także kosmetyka w pojęciu holistycznym, dietetyka nieco inna niż zwykle, oraz Ajurweda, Hammam, kameralne SPA, to tylko zajawka naszej bogatej oferty.
Podjęliśmy współpracę ze znanym laboratorium BIOMOL w Łodzi w zakresie analizy pierwiastkowej włosa, by ułatwić Państwu suplementację.

Oferujemy zabiegi w zakresie kameralnego SPA, organizując spotkania dla max. 5 osób, połączone z pobytem w tepidarium, zabiegami, oraz chwilą relaksu przy herbatce i drobnej przekąsce. Proponujemy Państwu w ten sposób ciekawą formę spędzenia czasu w gronie najbliższych.
Wszystkie zabiegi w ramach tradycyjnych terapii medycyny ajurwedyjskiej, oraz orientalny Hammam, wykonywane są na bazie oryginalnych preparatów sprowadzanych z Indii, Turcji i Maroca.
Wszystkie te zabiegi i usługi znajdują się na wyciągnięcie Państwa ręki. Nie trzeba pokonywać wielu mil podróży, aby się im poddać. Wystarczy zadzwonić, a miły personel recepcji uczyni, co w jego mocy, by znaleźć najbardziej dogodny dla Państwa termin.

Serdecznie więc zapraszamy w nasze skromne, ale bardzo gościnne progi.

Mamy nadzieję, że kilkunastoletnia już tradycja i zdobyte w tym czasie doświadczenie zachęci Państwa do korzystania z naszych usług będąc gwarancją ich jakości.