liście ozdoby liście ozdoby
Jesteśmy z Państwem od 1992 roku.

NOWA MARKA ŚWIEC VELLUTIER

Od niedawna w naszej ofercie pojawiła się nowa marka Vellutier, którą mogli już Państwo dosłownie poczuć sami odwiedzając nas w gabinecie;)

Vellutier to świece, w których światowy design i elegancja spotykają się w jednym miejscu.

Świece Vellutier posiadają bawełniany knot wykonany przy użyciu egipskiej bawełny. Do jego produkcji wykorzystano bawełnę najwyższej jakości, która pozwala świecy palić się ładnym, czystym płomieniem.

Zapachy Vellutier to starannie wyselekcjonowane eleganckie kompozycje, które przenoszą w odległe miejsca opowiadając, poprzez zawarte w nich unikalne nuty, pasjonujące historie z najpiękniejszych zakątków świata.

Wosk w świecach Vellutier ma piękną, aksamitną strukturę, stąd też wywodzi się nazwa marki Vellutier (z włoskiego velluto – aksamit).  Mieszanka bazuje na wosku rzepakowym z regionalnych europejskich upraw. Pozwala ona uzyskać efekt kremowej świecy, która pięknie wygląda, pachnie naturalnie i bardzo dobrze się pali.

Zachęcamy do zapoznania się z asortymentem marki  Vellutier zwłaszcza, że przygotowaliśmy dla Państwa niespodziankę w postaci rabatu;)

*Szczegóły w zakładce promocje

 

 

 

23 października 2019