liście ozdoby liście ozdoby
Jesteśmy z Państwem od 1992 roku.

NOWOŚCI NA DRODZE DO PIĘKNA

Wychodząc naprzeciw problemom jakie w obecnych czasach stwarza nam skóra, a w konsekwencji Państwa oczekiwaniom, postanowiłyśmy wprowadzić do oferty zabiegi tlenowe i wodorowe.
Zabiegi wpisując się w nasze holistyczne podejście do kosmetyki i profilaktyki zdrowia stanowią doskonale uzupełnienie naszej oferty. 

OCZYSZCZANIE WODOROWE

Wodór to najmniejsza cząsteczka ze wszystkich pierwiastków istniejących na Ziemi, dzięki temu posiada możliwość przenikania w komórkę łatwiej od innych cząsteczek. Przejawia pozytywne działanie poprzez neutralizacje reaktywnych form tlenu, co sprawia, ze ma funkcje przeciwutleniające oraz przeciwstarzeniowe.

Zabieg oczyszczania wodorowego pozwala złuszczyć i zmniejszyć rogowacenie naskórka, ustabilizować pracę gruczołów łojowych, wygładzić, zmniejszyć stany zapalne skóry oraz zniwelować trądzik różowaty i młodzieńczy. Pozwala zachować prawidłową mikroflorę naskórka.

OXYBRAZJA

Jest to innowacyjny, komfortowy zabieg z użyciem tlenu i soli fizjologicznej, przynoszący zaskakujące rezultaty!. Już po pierwszym zabiegu skóra będzie nawilżona, wygładzona i rozświetlona- dotleniona. Pojedynczy zabieg jest znakomitym oczyszczaniem skóry, usunięciem martwych komórek naskórka, przygotowaniem tkanki do penetracji aktywnych składników. W efekcie wykonanej serii zabiegów uzyskujemy ogólną poprawę kondycji skóry  hamując procesy jej starzenia się.

To jednak nie wszystkie możliwości jakie stwarza nam praca z nowym sprzętem.

INFUZJA TLENOWA  jako zabieg bankietowy pozwoli na równomierne rozprowadzenie aktywnego preparatu, jednocześnie dotleniając skórę.

ABRAZJA z użyciem dostosowanego do skóry preparatu delikatnie złuszczy martwe komórki naskórka bez nadmiernego podrażnienia. Wzbogaci go jednocześnie o potrzebne mu substancje odżywcze, m.in. do prawidłowej odbudowy hydrolipidowej warstwy skóry odgrywającej ogromną rolę w procesie przeciwdziałania jej starzeniu się.

Bożena Wilczyńska – Hoffmann

7 stycznia 2020