liście ozdoby liście ozdoby
Jesteśmy z Państwem od 1992 roku.

NOWOŚCI W KOSMETYCE

Wraz z nadchodzącą wiosną przedstawiamy Państwu kolejne nowości.
Tym razem w kosmetyce:
– dwa nowe zabiegi znanej, cenionej w branży BEAUTY i sprawdzonej przez nas firmy MESOESTETIC :

melanostop tranex – unikalna depigmentująca formuła peelingu przyspiesza proces odnowy naskórka poprzez redukcję nagromadzonej melaniny w wierzchnich warstwach skóry, a także redukuje unaczynienie i hamuje stan zapalny. Widocznie ujednolica koloryt skóry i rozświetla ją.

* koktajl depigmentujący – koktajl do mezoterapii mikroigłowej; reguluje produkcję melaniny i redukuje jej ilość w komórkach naskórka. Zawiera substancje antyoksydacyjne, które regulują nadprodukcję melaniny.

Obu zabiegom, jeśli ich działanie ma być ukierunkowane na istniejące już przebarwienia towarzyszą preparaty do stosowania w domu.

-dwa nowe preparaty, których stosowanie powierzymy Państwu, a których działanie ma wspierać wykonywane przez nas zabiegi :

aox ferulic – zaawansowane serum o działaniu antyoksydacyjnych i ochronnym; ma m.in. wspomóc odbudowę prawidłowej warstwy ochronnej naszej skóry. Nieprawidłowa jakość tej powłoki radykalnie przyspiesza starzenie się skóry i jest przyczyną wielu problemów pielęgnacyjnych

 

 

 

ha densimatrix – skoncentrowany preparat z kwasem hialuronowym w różnych formach cząsteczkowych, mający na celu wypełnienie i nawilżenie skóry.

 

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

21 marca 2019