liście ozdoby liście ozdoby
Jesteśmy z Państwem od 1992 roku.

Witamy na nowej stronie!

Szanowni Państwo

Po długim czasie zmian, modernizacji, ulepszania, a potem już upraszczania:), zapraszamy naszych drogich klientów do odwiedzenia nowej strony internetowej URODY.

Kierując się Państwa sugestiami oraz naszym wewnętrznym przekonaniem zrezygnowaliśmy z facebooka, który w żaden sposób nie wpisywał się w charakter, klimat i kierunek rozwoju naszego gabinetu. Zgodnie jednak z obietnicą będzie aktywna i na bieżąco uzupełniana zakładka AKTUALNOŚCI o którą prosiło mnie wiele osób.

Tutaj właśnie znajdą Państwo m.in.:

– informacje dotyczące pielęgnacji skóry w danej porze roku,

– uwagi o pojawiających się sezonowo, a często zależnych od anomalii pogodowych problemów skórnych i porady jak wówczas należy zmodyfikować tę pielęgnację,

– informacje dotyczące profilaktyki zdrowia w oparciu o najnowsze doniesienia naukowe, ale też te związane z naszymi korzeniami i naturą, której częścią jesteśmy,

– informacje o ciekawych wydarzeniach w naszym mieście dotyczących naszego zdrowia na różnych poziomach,

– informacje o tym co nowego w gabinecie,

– ciekawostki o wydarzeniach może nie bezpośrednio związanych ze skórą i naszym zdrowiem, ale poprzez układ nerwowy wpływających na jego profilaktykę np. ciekawe wydarzenia kulturalne pozwalające zrelaksować ciało i umysł.

Mam nadzieję, że ta zakładka będzie aktywna również dzięki Państwu – naszym klientom; tym którzy są z nami już od ponad 26 lat i tym, których serdecznie zapraszamy w nasze gościnne progi. Czasem ktoś wejdzie tylko po to, by zadać pytanie. Odpowiedź na nie może być jednak początkiem zupełnie innego podejścia do pielęgnacji ciała, twarzy, dłoni, stóp; zmiany diety, a może stylu życia. Każda pozytywna zmiana do której się przyczynimy sprawi nam ogromną radość i będzie źródłem zawodowej i takiej czysto ludzkiej satysfakcji.

Jeśli znajdą Państwo jakąś ciekawą informację, wydarzenie, temat do omówienia, proszę do nas pisać. Będziemy sprawdzać takie informacje, docierać do szczegółów  i zamieszczać je, byśmy mogli korzystać z nich wszyscy.

Z serdecznymi pozdrowieniami

Bożena Wilczyńska – Hoffmann i zespół gabinetu URODA

11 listopada 2018